Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

CENY u metráže (látky, výztuhy) jsou zpravidla za 1bm, minimální množství pro objednání je 0,1 m. Výjimkou je kategorie Zbytková metráž a Panely, cena je zde za kus.

IN TIME

Galanterie

Řadit podle 
Výrobce 

Kvalitní taftová stuha české výroby o šířce 6 mm. V balení je 10 metrů. Složení: 100% polyester Vhodná pro dekorace, dozdobování a další. Povrch stuhy není tak hladký jako povrch saténové stuhy, barevný povrch je matný. Snadno se dělají mašle, stuha při utahování neklouže. Světlejší odstíny budou vždy širší než tmavé odstíny z důvodu kapacitních a technologických možností strojů. Stuhy se barví na
naše cena 20,0 Kč

Taftová stuha 6 mm


Stuha s drátem potisk kačenky šíře 25 mm, český výrobekSložení: 83% polyester, 17% kov  
naše cena 14,0 Kč

Stuha s drátem Kačenky 25 mm


Stuha se srdíčky rypsová 18 mmSložení: 100% polyesterVhodné pro dekorace
naše cena 11,0 Kč

Stuha se srdíčky rypsová 16 mm


Květinový prýmek saténový šíře 7 mm Složení: 100% polyester Květinky jsou vhodné pro našívání, nalepení i pro dekorování při "falešném" patchworku.
naše cena 6,0 Kč

Aplikace květinky šíře 7 mm


Šikmý proužek bavlněný o šířce 20 mm Složení: 100% bavlna Šikmý proužek je vhodný k lemování bytového textilu (např. ubrusy) i různých typů oděvů (trika, košile aj.) Šikmé proužky jsou udávány v šířce, na jakou jsou zažehleny. Po našití mají poloviční šířku. Tzn. že proužek udávaný jako 20 mm má po našití šířku 10 mm.
naše cena 8,0 Kč

Šikmý proužek bavlněný 20 mm


Šikmý proužek o šířce 15 mm zažehlený károvaný Složení: 100% polyester Je vhodný k lemování bytového textilu i různých typů oděvů. Šikmé proužky jsou udávány v šířce, na jakou jsou zažehleny. Po našití mají tedy poloviční šířku, např. 15 mm proužek má po našití šířku 7,5 mm.
naše cena 5,0 Kč

Károvaný šikmý proužek polyesterový 15mm zažehlený


Atlasová stuha o šířce 3 mm Složení: 100% polyester Stužka je určena pouze k dekoračním účelům, jelikož pouští barvu. Nedoporučuje se používat na věcech, které jsou určeny do pračky. Atlasové stuhy jsou kvalitní, na jedné straně jsou lesklé a na rubu matné. Můžete ji využít u ručních prací s použitím bodce, na ozdobné aplikace a jiné dekorativní prvky. Hodí se také na zdobení dárků.
naše cena 1,5 Kč

Stuha atlasová jednolící 3mm


Kokosový knoflík Průměr cca 38mm Kokosový knoflík je možné použít z obou stran.
naše cena 5,0 Kč

Knoflík kokosový oboustranný 38mm


Magnetické zapínání 15 mm - nikl 1 sada obsahuje 2 protikusy a 2 plíšky pro upevnění Používá se na tašky, kabelky, peněženky. Upevnění je snadné. Podle rozteče paciček zapínání do textilie či kůže vystřihneme dva úzké otvory, provlečeme jimi hlavní část, zezadu navlékneme plíšek a zahnutím paciček upevníme na místě. Teprve po upevnění magnetu dokončíme podšívku.
naše cena 5,0 Kč

Magnetické zapínání 15mm nikl


Magnetické zapínání 18 mm - staromosaz 1 sada obsahuje 2 protikusy a 2 plíšky pro upevnění Používá se na tašky, kabelky, peněženky. Upevnění je snadné. Podle rozteče paciček zapínání do textilie či kůže vystřihneme dva úzké otvory, provlečeme jimi hlavní část, zezadu navlékneme plíšek a zahnutím paciček upevníme na místě. Teprve po upevnění magnetu dokončíme podšívku.
naše cena 7,0 Kč

Magnetické zapínání 18mm staromosaz


Magnetické zapínání 18 mm - nikl 1 sada obsahuje 2 protikusy a 2 plíšky pro upevnění Používá se na tašky, kabelky, peněženky. Upevnění je snadné. Podle rozteče paciček zapínání do textilie či kůže vystřihneme dva úzké otvory, provlečeme jimi hlavní část, zezadu navlékneme plíšek a zahnutím paciček upevníme na místě. Teprve po upevnění magnetu dokončíme podšívku.
naše cena 7,0 Kč

Magnetické zapínání 18mm nikl


Kvalitní taftová stuha české výroby o šířce 25 mm. V balení je 10 metrů. Složení: 100% polyester Vhodná pro dekorace, artyčok (technika, při níž se překládané kousky zapichují do polystyrenových tvarů) a další. Povrch stuhy není tak hladký jako povrch saténové stuhy, barevný povrch je matný. Snadno se dělají mašle, stuha při utahování neklouže. Světlejší odstíny budou vždy širší než tmavé odstíny
naše cena 35,0 Kč

Stuha taftová 25mm


Popruh vyrobený ze 100% polypropylénu. Šíře 3 cm. Tloušťka cca 1,2 mm. Je vhodný na batohy a tašky - např. ucha, výplety čalouněného nábytku apod.Nosnost popruhu je přibližně 12,5 kg/ 1 mm (20mm - 250 kg).  
naše cena 8,0 Kč

Popruh POP 3 cm


Popruh vyrobený ze 100% polypropylénu. Šíře 2 cm. Tloušťka cca 1,2 mm. Je vhodný na batohy a tašky - např. ucha, výplety čalouněného nábytku apod.Nosnost popruhu je přibližně 12,5 kg/ 1 mm (20mm - 250 kg).
naše cena 6,0 Kč

Popruh POP 2 cm


Jezdec ke spirálovým zipům 5 mm bez aretace (brzdy). POZOR! Jezdce bílé barvy bohužel nejsou jasně bílé - jsou mírně zašedlé.
naše cena 2,0 Kč

Jezdec bez aretace 5mm


Jezdec ke spirálovým zipům 3 mm bez aretace (brzdy). POZOR! Jezdce bílé barvy bohužel nejsou jasně bílé - jsou mírně zašedlé.
naše cena 1,0 Kč

Jezdec bez aretace 3mm


Metrážový spirálový zip Šířka spirály 5 mm. Šířka celé stuhy je 3 cm. Stuhy mají vysokou pevnost, vysokou hustotu, rovnoměrnou velikost spirály a jsou stálobarevné.
naše cena 8,0 Kč

Zip spirálový v metráži 5mm


Metrážový spirálový zip Šířka spirály 3 mm. Šířka celé stuhy je 2,5 cm. Stuhy mají vysokou pevnost, vysokou hustotu, rovnoměrnou velikost spirály a jsou stálobarevné.
naše cena 6,0 Kč

Zip spirálový v metráži 3mm


Dlouhé quiltovací špendlíky s plochou hlavičkou ve tvaru kytičky. Rozměr 0,6mmx48mm.  V balení je 80 ks.
naše cena 95,0 Kč

Špendlíky s kytičkou dlouhé